Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wolf Fang

Grać
Wolf Fang to gra slotowa o tematyce zwierzęcej od zespołu Spinomenal. Jest to płynna, przyjemna gra z przyzwoitym RTP i zabawną rundą darmowych obrotów, w której możesz wybrać rodzaj obrotów, w które będziesz grać. Chociaż nie oferuje nic szczególnie nowego ani oryginalnego, z pewnością ma potencjał i powinien spodobać się większości graczy TotalBet. Potencjał wygranych jest przyzwoity, zwłaszcza w rundzie darmowych obrotów ze stosami symboli, a także w funkcji ponownego uruchomienia darmowych obrotów. Możesz sprawdzić nasze inne darmowe automaty Spinomenal tutaj.

Motyw, grafika i ścieżka dźwiękowa

Motywem przewodnim gry, jak można się domyślić po nazwie, są wilki. Wilk w tytule gry działa jako dziki symbol, a symbol bonusu rozproszonego to księżyc w pełni, który kontynuuje motyw wilków. Pozostałe symbole to mieszanka symboli wild i niżej płatnych symboli kart do gry. Jest to zgrabna gra z płynną grafiką, bez opóźnień i lagów.

Jest szybka, więc spodoba się większości graczy - choć dla niektórych może być trochę za szybka! Ścieżka dźwiękowa jest dość minimalna, choć pojawiają się muzyczne efekty dźwiękowe po wygranej. Animacji jest niewiele, nawet podczas tworzenia zwycięskich kombinacji. Ogólnie rzecz biorąc, jest to atrakcyjnie zaprojektowany slot, ale nic specjalnego. Jeśli interesuje cię motyw wilka, Megaways Wolf Legend to kolejny fantastyczny automat w tym gatunku.

Wolf's Fang RTP i wariancja

RTP gry wynosi 96,15%, co jest mniej więcej zgodne ze średnią wśród dzisiejszych automatów online. Zmienność jest sklasyfikowana jako średnia, co powinno zadowolić większość graczy.

Jak grać w Wolf Fang

Ponieważ ten slot ma 30 linii wypłat, gra jest bardzo łatwa. Poniżej znajdują się jednak instrukcje na wypadek, gdybyś ich potrzebował:

Uruchom grę i poczekaj na zakończenie ekranu powitalnego.
Znajdź ekran "na linię" i użyj przycisków strzałek po obu stronach, aby wybrać kwotę zakładu. Obserwuj całkowitą kwotę zakładu wyświetlaną poniżej.

Jeśli całkowita kwota zakładu jest satysfakcjonująca, możesz rozpocząć grę.
Kliknij przycisk obrotu i ruszaj na wyścigi!
Graj w Wolf Fang odpowiedzialnie, ustalając przystępny i rozsądny budżet na każdą sesję gry.

Kwoty zakładów i wygrane w tabeli wypłat

Minimalny zakład na Wolf Fang wynosi 30 monet lub 1 monetę na linię. Jest to slot ze stałą liczbą linii wypłat, więc zakłady zawsze będą wielokrotnością 30. Maksymalny zakład wynosi 30 000 monet lub 1 000 monet na linię. Zawsze sprawdzaj całkowity zakład przed naciśnięciem przycisku obrotu podczas gry na prawdziwe pieniądze, aby przypadkowo nie postawić więcej niż zamierzałeś! Minimalne i maksymalne zakłady mogą się różnić w zależności od witryny i w różnych walutach podczas gry na prawdziwe pieniądze.

Maksymalna wygrana, która może zostać przyznana za pojedynczą zwycięską kombinację, wynosi 1000-krotność stawki. Osiąga się to poprzez wylądowanie 5 symboli wild na jednej linii wypłat. Oczywiście wielokrotne wygrane są możliwe - i w rzeczywistości nieuniknione w przypadku wielu symboli wild - więc rzeczywista największa wygrana jest znacznie większa. Wysoko płatny symbol obrazu również przynosi przyzwoite kwoty, a symbol niedźwiedzia również przynosi 1000x za 5 na linii, ale bez takiej samej liczby dodatkowych wygranych, jakie przyniósłby symbol dziki. Inne symbole graficzne wypłacają od 120x do 400x za 5 na linii wypłat. Niżej płatne symbole, w tym przypadku symbole kart do gry, wypłacają od 5x za 3 walety do 50x za 5 asów. Do wygranej zawsze potrzebne są co najmniej 3 symbole na linii wypłat, a wszystkie wygrane wypłacane są od bębna najbardziej wysuniętego na lewo, od lewej do prawej.

Grając na prawdziwe pieniądze, nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić. Przed rozpoczęciem gry należy ustalić limit strat i trzymać się go bez względu na wszystko.

Funkcje gry bonusowej Wolf Fang

Oprócz symbolu wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu bonusowego, istnieje tylko jedna funkcja bonusowa - darmowe obroty. Na szczęście jest to dobra funkcja i prawdopodobnie funkcja bonusowa, którą większość graczy chce zobaczyć, gdy po raz pierwszy grają na slocie! Możesz uruchomić rundę darmowych obrotów, zbierając 3 lub więcej symboli scatter w dowolnym miejscu na bębnach w grze głównej. Zobaczysz wyskakujące okienko z prośbą o wybranie jednego z 2 rodzajów darmowych obrotów. Możesz wybrać 20 darmowych obrotów, w których wszystkie środkowe symbole są ułożone 1x2, lub 10 darmowych obrotów, w których wszystkie środkowe symbole są ułożone 1x3. Opcja 10 obrotów cechuje się wyższą zmiennością, ale także większą szansą na zdobycie dużej wygranej, przynajmniej w teorii.

Darmowe obroty mogą zostać ponownie uruchomione, jeśli podczas rundy darmowych obrotów pojawią się 3 lub więcej symboli Scatter Bonus. Zostaniesz nagrodzony dodatkowymi 5 obrotami tego samego typu, który wybrałeś pierwotnie.

X
🚀 Grać 💎 Bonus